Rádi cestujete na vlastní pěst a nemáte ještě plány na srpen? Akční letenky společnosti Wizz Air vás zavedou na Sicílii! Sicílie je proslulá svými krásnými plážemi, přírodou a průzračným mořem.  Zpáteční letenky z Prahy do Catanie pořídíte za akční cenu 518 Kč. Letenky za tuto cenu můžete nakoupit například v termínu 12.8. -19.8.2021. Co vidět a zažít si můžete přečíst v našem online průvodci Sicílií.  Pokud dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, můžete si je prohlédnout zde

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář .  Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.Pro jednodušší cestování po Sicílii doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Sicílii můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Catania–Praha například v termínu 12.8. – 19.8. 2021, zakoupíte na stránkách Wizz Air. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce.

Srpnová Sicílie z Prahy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!