Vyhovuje vám individuální turistika, kdy si vše sami naplánujete podle svých představ? Potom věnujte pozornost našemu dnešnímu tipu. Máme pro vás akční letenky na trase Katowice – Trapani – Katowice. Například v termínu 10.8.2021 – 21.8.2021 pořídíte zpáteční let za skvělých 660 Kč. Sicílie je známá pro nádherné pláže, podmanivé přírodní scenérie a historické památky, které mapují kulturu tohoto ostrova. S nákupem rozhodně příliš neotálejte, termínů za tuto cenu není mnoho. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce po Sicílii.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Sicílii doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Katowice–Trapani–Katowice, například  v termínu 10. 8. –  21.8.2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Druhou možností je letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o malinko vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Srpnová Sicílie z Katovic za 660 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!