Sardinie

Do toho pravého Karibiku si asi ještě nějakou tu chvíli nezaletíme. Můžeme se však vydat do toho evropského, a tím je právě kouzelná italská Sardinie. Pro levnou dovolenou během prodlouženého víkendu proto využijte akčních letenek společnosti Ryanair, které aktuálně zakoupíte v srpnových termínech za 1220 Kč! Můžete tedy vyrazit jen na prodloužený víkend, ale i na celý týden. Rozhodnutí je jen na vás! Inspiraci na výlety pak můžete načerpat v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Sardinii s cestovní kanceláří pak naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Na Sardinii můžete aktuálně vycestovat bez větších omezení. Před odletem však musíte vyplnit registrační formulář, který naleznete zde. Problém vám nebude činit ani odlet ze Slovenska a přílet zpátky, i Slovensko má Itálii, včetně Sardinie, v seznamu tzv. „zelených států“. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z Bratislavy, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Eurolines.

 

K ceně letenek dále připočítejte i náklady na letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší dopravu po ostrově doporučujeme zapůjčení vlastního automobilu. 

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking, doporučujeme však hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Bratislava – Alghero – Bratislava v termínu 22. –  25. srpna můžete zarezervovat zde na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Sardinii
Srpnová Sardinie z Bratislavy i na prodloužený víkend za 1220 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!