Letecká společnosti WizzAir v posledních dnech obohatila své linky s odletem z Vídně, a tak si teď můžete užít dovolenou i na méně známé „sestře“ Mallorky. Zpáteční letenku z Vídně na Menorcu teď tedy aktuálně pořídíte za skvělých 880 Kč, jste-li členem WizzAir Clubu. Jestliže členy nejste, koupíte letenky za 1250 Kč, což je však stále skvělá cena. Nevíte, co na Menorce podniknout? Inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Menorcu s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Vstup do Španělska (včetně ostrovů) je aktuálně povolen bez jakýchkoli omezení. Na letišti vám však bude změřena teplota a budou zapsány vaše kontaktní údaje. 

Mějte však na paměti, že situace se může změnit, proto sledujte aktuální informace o jejím vývoji. Tento tip tedy směřujeme zejména těm, kteří nemohou plánovat dovolenou na poslední chvíli. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat i zbylé náklady, jako například ubytování, stravování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. 

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Doporučujeme vám však hledat ubytování s možností bezplatného storna. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Menorca – Vídeň v termínu 24. – 31. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti WizzAir. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky na Menorcu
Srpnová Menorca z Vídně od 880 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!