Dovolená v hlavní sezoně nutně nemusí vybílit váš účet! Pokud využijete náš tip, ke konci srpna si užijete dovolenou na Mallorce. Zpáteční letenky s odletem z Vídně aktuálně zakoupíte za cca 785 Kč. Pokud tyto letenky zkombinujete s námi vybraným ubytováním, 6denní dovolená vás vyjde na 4 340 Kč za osobu. A v této částce už jsou zahrnuté i snídaně! K ceně samozřejmě ještě musíte přičíst náklady na další stravu a transfery, i tak se ale dostanete na částku, o jaké by se v hlavní sezóně mohlo cestujícím s CK jen zdát. Naše tipy na výlety pak najdete v online průvodci po Mallorce. Jedná se o tip na individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Španělska je třeba vyplnit a odeslat formulář. Bližší informace naleznete v našem článku věnovanému problematice formulářů. Pokud by se vám vyplnění nezdařilo, je možné ho odevzdat v letadle nebo až na letišti. Je to ale zbytečné zdržení.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, rady načerpáte v tomto podrobném návodu >>. 

 

Při cestách po EU si případně vystačíte jen s kartičkou pojištěnce, vždy ale raději doporučujeme nepodcenit cestovní pojištění (i vzhledem k tomu, že stojí pár korun za den). Na online srovnání všech možností se proto podívejte na tomto odkazu >>.

 

Odlet i přílet bude z velmi dobře dostupné Vídně. Tam se komfortně dopravíte autobusy společností Regiojet či Flixbus

 

Před nákupem čehokoliv si propočítejte celkovou cenu dovolené. Myslete na stravování a dopravu z/na letiště a po ostrově. Auto si případně rezervujte přes Rentalcars, pokud Mallorku plánujete co nejvíc poznat, je to ta nejlepší volba. Největší část nákladů běžně představuje ubytování a letenky, obojí už máte započítané v naší kalkulaci.

 

Pro ubytování jsme zvolili dobře hodnocený hotel Leblon. Pyšní se výbornou polohou jen 100 metrů od pláže Playa de Palma a 8 km od letiště. V ceně již máte zahrnuté kontinentální snídaně, jedná se tak o další ulehčení vašemu rozpočtu. Dá se samozřejmě vybrat levnější i dražší ubytování, vybírejte proto podle svých požadavků. Alternativou je pak web Airbnb, při registraci přes tento odkaz navíc získáte znatelnou slevu na svůj první pobyt.

 

 

Letenky na trase VídeňPalma de MallorcaVídeň v termínu 23. až 28. srpna můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Letenky je také možné zakoupit u kvalitního českého prodejce, cena sice bude vyšší o jejich provizi, ale vy nakoupíte v češtině, získáte základní zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky mallorca ryanair
Letenky z Vídně na Mallorku, srpen, Ryanair
Srpnová Mallorca z Vídně na 6 dní se snídaní za 4340 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!