Na srpnové akční letenky na Mallorku jsme už upozorňovali, pokud jste je ale ještě nezakoupili a vyhovuje vám odlétat na konci srpna, letenky s odletem z Prahy jsou nyní dostupné za ještě nižší cenu. Na oblíbený španělský ostrov se tak můžete dopravit už za parádních 1 338 Kč, na místě pak strávíte buď 7, či 8 dní. Mallorka je známá jako místo s krásnými plážemi i řadou možností k výletům, naše tipy si přečtete v online průvodci po Mallorce. Jedná se o tip na individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko již otevřelo své hranice, při vstupu není nutné předkládat žádný test. Počítejte však s měřením teploty a s tím, že budete požádáni o uvedení osobních a kontaktních údajů. Do ČR se pak vracíte bez nutnosti předkládat negativní test.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, rady načerpáte v tomto podrobném návodu >>. 

 

Při cestách po EU si sice případně vystačíte jen s kartičkou pojištěnce, vždy ale raději doporučujeme sjednání cestovního pojištění. Na online srovnání všech dostupných možností se podívejte na tomto odkazu >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. K ceně letenek i přesto připočítejte další náklady. Myslete na ubytování, dopravu po Mallorce a stravování. Pokud Mallorku hodláte procestovat, nejlépe vám to půjde s vlastním vozem. Rezervovat si ho můžete přes Rentalcars.

 

Hotel na daný termín vyhledávejte přes Booking. Pokud dáváte přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na AirBnb. Při registraci přes tento odkaz navíc získáte znatelnou slevu na svůj první pobyt. Vzhledem k aktuální situaci je ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaPalma de MallorcaPraha například v termínu 26. srpna až 1. září (středa až úterý) můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale vy získáte základní zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web (za což děkujeme). 

 

 

letenky Mallorca Ryanair
Levné letenky z Prahy na Mallorku, konec srpna
Srpnová Mallorca z Prahy za 1338 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!