Rádi byste si užili týdenní dovolenou na Mallorce, ale do rukou cestovní kanceláře se odevzdat nechcete? Pak využijte akčních letenek společnosti Ryanair a zaleťte si na tento španělský ostrov z Prahy již za 1558 Kč. Aby vám na cestě nic neuniklo, načerpejte inspiraci na výlety v našem podrobném průvodci zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Mallorku s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Od 22. června můžete do Španělska i na Mallorku cestovat bez omezení. Na letišti vám však bude změřena teplota a budou zapsány vaše osobní a kontaktní údaje. Věnujte však pozornost aktuálnímu dění, situace se může ze dne na den změnit. 

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek dále připočítejte i náklady na stravování, ubytování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pro lepší dopravu po ostrově doporučujeme zapůjčit vlastní automobil. 

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking, doporučujeme však hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Mallorca – Praha v termínu 5. – 12. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky na Mallorku
Srpnová Mallorca z Prahy na týden za 1558 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *