V srpnu si ničím nefalšovanou letní pohodu užijete na Fuerteventuře. Zpáteční letenky s odletem z Berlína jsou aktuálně dostupné za 1 820 Kč. Vzhledem k tomu, že se jedná o tip na individuální turistiku, hotel si vyberete sami přesně podle svého přání. Podrobnější informace o Kanárských ostrovech a naše tipy na to, co rozhodně neminout, najdete v online průvodci Fuerteventurou. Pokud raději cestujete s cestovní kanceláří, veškeré zájezdy na Kanáry naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělské hranice by se měly otevřít na začátku července a zrušena by měla být povinná karanténa po příletu. Do ČR se pak od 15. června budete vracet bez nutnosti předkládat negativní test.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod >>.

 

Při cestách po EU si sice můžete vystačit jen s kartičkou pojištěnce, pro jistotu je však vždy lepší mít uzavřené cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu, že se na případném lékařském ošetření nebudete muset finančně podílet. Cestovní pojištění můžete vyřídit online zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupného letiště Berlín Schönefeld, kam se dopravíte se společnostmi Regiojet (dříve StudentAgency) či Flixbus.

 

Před nákupem letenek odhadněte celkové náklady, jaké budete mít. Myslete na transfer z/na letiště, ubytování i stravování. Fuerteventuru určitě stojí za to víc procestovat, pokud se nechcete spoléhat na hromadnou dopravu, automobil je možné zarezervovat na Rentalcars.

 

Veškeré volné hotely najdete na Bookingu. Druhou možností je pak tato naše sleva na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci je optimální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky BerlínFuerteventuraBerlín na termín 18. až 22. srpna (úterý až sobota) rezervujte na stránkách Ryanair. Letenky můžete zakoupit také u českého prodejce, cena sice bude vyšší o jejich provizi, ale vy získáte základní zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web (za což děkujeme).

 

Z Berlína budete odlétat brzy ráno, dobře proto naplánujte svůj příjezd na letiště.

 

letenky Kanárské ostrovy Ryanair
Letenky z Berlína na Fuerteventuru, srpen
Srpnová Fuerteventura (Kanárské ostrovy) z Berlína za 1820 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!