U našeho přechozího tipu na letenky do Edinburghu vám vyhovoval termín i odletové místo, raději byste ale vyrazili na klasickou letní dovolenou u moře? Vaším cílem se může stát španělská Barcelona. Letenky u aerolinky Ryanair pořídíte za 1 900 Kč. Na místě pak strávíte týden, budete tak mít dost času na koupání v moři i poznávání historických památek. Detailního průvodce Barcelonou naleznete zde. Toto je tip na individuální dovolenou, klasické zájezdy do Barcelony případně naleznete zde. 

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko má aktuálně zavřené hranice pro turisty, otevřít by se ale měly začátkem července. Do ČR se od 15. června budete vracet bez nutnosti předkládat negativní test.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I při cestách po EU je lepší sjednat si cestovní pojištění, protože s ním budete mít jistotu, že na případná lékařská ošetření opravdu nic nepůjde z vaší kapsy. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek ale i tak nezapomeňte propočítat všechny náklady, které budete mít. Myslete především na ubytování, stravování a cestu z/na letiště.

 

Pro rezervaci ubytování využijte klasicky Booking. Mnohdy ještě výhodněji pak vychází využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci zvažte rezervaci ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Barcelona–Praha na termín 6. až 13. srpna (čtvrtek až čtvrtek) zakoupíte na stránkách Ryanair. Letenky můžete koupit i u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

letenky Barcelona Ryanair
Levné letenky z Prahy do Barcelony srpen
Srpnová Barcelona z Prahy za 1900 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!