Srí Lanka z/do Prahy na 14 dní za 15855Kč! (letenky + dobře hodnocený hotel)

Srí Lanka z/do Prahy na 14 dní za 15855Kč! (letenky + dobře hodnocený hotel)

K úžasné dovolené na Srí Lance lákají levné letenky společnosti Fly Dubai za skvělých 11990Kč. Odlet i přílet je do Prahy a cestou vás čeká pouze krátké mezipřistání v Dubaji. Ubytování je na Srí Lance velice levné – pro názornost jsem vybral dobře hodnocený hotel přímo v Columbu, ale je samozřejmě pouze na vašich cílech, kde se rozhodnete dovolenou strávit a je možné ještě více ušetřit výběrem pobytu přes Airbnb (slevu 500Kč získáte zde), či zvolením levnějšího ubytování. K cestě nepotřebujete speciální očkování, potřeba je pouze vízum, které za 30 dolarů vyřídíte elektronicky zde, nebo za 35 dolarů přímo na letišti (děti do 12 let ho mají zdarma).

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Letenky Praha – Colombo – Praha zarezervujte zde << Kalendář termínů >> (návod)

Srí Lanka

V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 30kg. Pro názornost jsem vybral termín 25.11. – 9.12., jaký zvolíte vy, je samozřejmě zcela na vás.

Ubytování je opět zcela na vás, finančních možnostech a cílech vaší cesty. Pro názornost toho, že na Srí Lance se dá bydlet velice levně, jsem v příkladový termín vybral hotel White Villa za 3850Kč/os/14 dní.

Bez názvu

Osobně bych vám ale doporučoval zapůjčení auta či motorky a Srí Lanku si projet. Hotel si můžete brát po cestě, případně si je předem zarezervovat přes Booking.