Jak se vám zamlouvá představa dovolené na exotickém ostrově s bujnou vegetací, zdánlivě nekonečnými čajovými plantážemi a širokými plážemi? Pokud ano, zpáteční letenky na Srí Lanku s odletem z Prahy u oblíbené aerolinky Emirates nyní zakoupíte za 12 990 Kč včetně příručního i odbaveného zavazadla. Termínů od listopadu 2019 do června 2020 je aktuálně celá řada, můžete si tak do značné míry určit i délku vaší dovolené. Pokud chcete Srí Lanku pořádně poznat, doporučovali bychom vám si na dovolenou vyčlenit minimálně dva týdny. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Srí Lanku naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou začínáte, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Před cestou se určitě pojistěte. Bez cestovního pojištění totiž všechna případná ošetření zaplatíte z vlastní kapsy (a většinou nepůjde o zrovna nízkou částku). Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, přesto před nákupem čehokoliv nezapomeňte udělat alespoň přibližnou kalkulaci očekávaných nákladů. Započítejte již zmíněné pojištění, transfery z/na letiště i ubytování. Jídlo je na Srí Lance levné, především při stravování u místních pak oproti ČR ještě ušetříte.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking nebo Agodu. Nejlepší je nejprve nabídky obou serverů porovnat a až poté se rozhodnout. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na vaši první rezervaci přes web Airbnb. Ubytování lze domlouvat také přímo na místě, je však podle nás lepší mít alespoň pro prvních pár dnů ubytování zajištěné. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Colombo (Srí Lanka)–Praha můžete zarezervovat v kalendáři termínů zde >>.

 

Tip: Na místě můžete strávit i Vánoce s tím, že z Prahy odletíte nejpozději 11. prosince, 26. prosince se pak budete vracet domů.

 

Levné letenky na Srí Lanku
Srí Lanka z Prahy v TOP sezóně za 12 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!