Ke skvělé dovolené na Srí Lance lákají levné letenky společnosti Fly Dubai za skvělých 11990Kč. Odlet i přílet je do Prahy a cestou vás čeká pouze krátké mezipřistání v Dubaji. Ubytování je na Srí Lance velice levné – pro názornost jsem vybral dobře hodnocený hotel přímo v Columbu, ale je samozřejmě pouze na vašich cílech, kde se rozhodnete dovolenou strávit a je možné ještě více ušetřit výběrem pobytu přes Airbnb (slevu 500Kč získáte zde), či zvolením levnějšího ubytování. K cestě nepotřebujete speciální očkování, potřeba je pouze vízum, které za 30 dolarů vyřídíte elektronicky zde, nebo za 35 dolarů přímo na letišti (děti do 12 let ho mají zdarma).

 

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Praha – Colombo – Praha zarezervujte zde << Kalendář termínů >> (návod)

 

 

V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 30kg. Pro názornost jsem vybral termín 2.4. – 16.4., jaký zvolíte vy, je samozřejmě zcela na vás.

 

Ubytování je opět zcela na vás, finančních možnostech a cílech vaší cesty. Pro příklad toho, že na Srí Lance se dá bydlet velice levně, jsem v příkladový termín vybral hotel White Villa za 4000Kč/os/14 dní.

 

Bez názvu

 

Berte toto ubytování čistě pro názornost, nejlépe uděláte, když po nákupu letenek věnujete čas pročtení cestopisů ze Srí Lanky a následně vezmete ubytování tak, aby se vám hodilo do vlastních plánů. Tímto hotelem chci jenom ukázat, že ubytování je na Srí Lance levné. Netřeba to nijak uspěchat, ubytování bych se nebál hledat ani přímo na místě.

 

Srí Lanka z Prahy na 14 dní za 15990Kč! (obě letenky + hotel)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!