Jihovýchodní Asie se nejen poslední dobou stává velikým lákadlem. Není divu, orientální atmosféra dělá divy a téměř každý by rád zažil trochu exotiky na vlastní kůži. Ať už vás láká vidina čaje, nádherné přírody nebo tajemných pralesů, Srí Lanka vám dokáže nabídnout vše, po čem toužíte. Buddhismus, starověké chrámy a divoké řeky – to vše vás čeká, pokud se ponoříte do hlubin této tajemné asijské země. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Srí Lanku s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. Lety mimo země Schengenského prostoru jsou vybavovány z Terminálu 1. Pokud se v pražské MHD nevyznáte, tak z hlavního nádraží odjíždí od 5:30 do 22:00 hodin každých 1530 minut nízkopodlažní autobusy. Zastávka leží jak před Terminálem 1, tak před Terminálem 2. Zavazadla si s sebou můžete vzít zdarma a jízdenka se dá koupit u řidiče.

 

Před odletem určitě nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Na jeho přehledné online srovnání se můžete podívat na tomto odkaze. Také k celkově ceně nezapomeňte připočítat dopravu z/na letiště v Kolombu.

 

Ubytování si můžete zarezervovat například přes stránku Bookingkde naleznete hotely či ubytovny v konkrétní destinaci. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku AirBnb. Navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky na trase Praha-Kolombo-Praha v různě dlouhých termínech od listopadu do března můžete zakoupit prostřednictvím tohoto přehledného online kalendáře.

 

Levné letenky na Srí Lanku (Kolombo)
Levné letenky na Srí Lanku (Kolombo)
Srí Lanka z Prahy v TOP sezóně za 12 590 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!