Akčních letenek od UIA nemusíte využít pouze k levné dovolené v Thajsku, ale i k dovolené na Srí Lance. Termínů je opět celá řada, ale s případným nákupem bych vám doporučoval neotálet. Hodit se vám může náš průvodce Srí Lankou “Jak levně na Srí Lanku“, kde najdete vše potřebné, včetně itineráře možné cesty. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Srí Lanku přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Do Budapešti se dostanete nejlépe se Regiojet/Student Agency, nebo Eurolines.

 

Před cestou se určitě pojistěte, online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek si spočtěte orientačně všechny náklady, včetně cesty do Budapešti a zpět. Pokud se rozhodnete Srí Lanku projet, u ubytování počítejte s cenou kolem 300-600Kč za 2 osoby (skromné, ale čisté ubytování), najíte se v pohodě za 30-50Kč (u místních, restaurace pro cizince jsou dražší). Drahý je poměrně alkohol a tak doporučuji vzít Slivovičku :). Další dražší položkou bývají vstupy, často to jde ale obejít, nebo vynechat. Nám se ve dvou dařilo vejít do tisícovky denně, ale berte to spíš pro názornost – jde to určitě i o něco levněji, nebo mnohem dráž. Vždy záleží na míře luxusu, jak moc platíte vstupné atd.

 

 

Nejlevněji nakoupíte letenky přímo na webu FlyUIA. O něco dráž je můžete koupit u českého prodejce, čímž získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. Získáte také přehlednější kalendář termínů. Letenky u českého prodejce můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů>>

 

Levné letenky na Srí Lanku
Levné letenky na Srí Lanku
Srí Lanka z Budapešti za 8575Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!