Líbilo by se vám tento rok ještě strávit pár teplých dní u moře? S naším tipem můžete vyrazit začátkem prosince do Spojených Arabských Emirátů. Cílovou destinací zájezdu je Ras al Khaimah a dobře hodnocený resort BM Beach Hotel, ležící přímo u písečné pláže. Za pobyt zaplatíte skvělých 14 990 Kč a cestovní kancelář se vám postará o ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu na 7 dní, zpáteční letenky z Prahy, stravování formou All Inclusive, služby delegáta a letištní transfery. Odletět můžete 2.12.2021, máte tak ještě spoustu času si vaši dovolenou naplánovat do posledního detailu. S nákupem však neváhejte, předpokládáme, že za tuto cenu bude brzy vyprodáno.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni letecky cestující turisté z ČR, i tranzitní, do / přes SAE  mají před odletem povinnost předložit negativní PCR test ne starší 72 hodin. Výjimkou jsou děti do 12. let. Po příletu do Dubaje musí cestující z ČR stáhnout zvláštní aplikaci DXB Smart App (Dubaj), případně aplikaci Al Hosn App. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

Dovolenou v hotelu BM Beach Hotel v termínu 2.12. – 8.12.2021 můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete přečíst pod tímto odkazem >>

Spojené arabské emiráty z Prahy na 7 dní s ALL INCLUSIVE za 14990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *