Padl vám do oka zájezd s cestovní kanceláří do Spojených arabských emirátů, na který jsme vás upozorňovali ve čtvrtek, ale nevyhovoval vám termín? Pak pro vás máme další tip, tentokrát s odletem ve dnech 19.11. – 25.11.2021. Destinace je opět Ras al Khaimah a výborně hodnocený BM Beach Hotel, který nejen že se nachází přímo na pláži, ale svým hostům nabízí i bohatý animační program a široké možnosti vyžití. Cena pobytu je 14 690 Kč a zahrnuje ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu na 7 dní se stravováním All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta a letištní transfery.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni letecky cestující turisté z ČR, i tranzitní, do / přes SAE  jsou před odletem u odbavení povinni předložit negativní PCR test ne starší 72 hodin. Výjimkou jsou děti do 12. let. Po příletu do Dubaje musí cestující z ČR stáhnout zvláštní aplikaci DXB Smart App (Dubaj), případně aplikaci Al Hosn App. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

Dovolenou v hotelu BM Beach Hotel v termínu 19.11. – 25.11.2021 můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete přečíst pod tímto odkazem >>

Spojené arabské emiráty z Prahy na 7 dní s ALL INCLUSIVE za 14690 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!