Rádi byste svátek všech zamilovaných oslavili v zahraničí? Pokud za to nechcete utratit majlant, ideální destinací může být Sofie. Zpáteční letenky z Bratislavy jsou aktuálně dostupné za velice příznivých 760 Kč, s členstvím Wizzair pak dokonce 510 Kč. Ani pobyt v Sofii vaši peněženku příliš nezruinuje, ubytování i jídlo v restauracích vás obvykle vyjde na nižší částku než u nás. Podrobného průvodce po hlavním městě Bulharska se spoustou užitečných tipů si můžete přečíst zde. Toto je tip na individuální cestování,  zájezdy do Sofie s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu >> .

 

I při cestách po EU je vždy lepší sjednat si cestovní pojištění. Budete mít jistotu, že za případná lékařská ošetření nebudete platit vy, ale pojišťovna. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se pohodlně dopravíte se společností Regiojet nebo Eurolines. Pro dopravu z nádraží na letiště pak využijte MHD, je levné a na orientaci snadné.

 

Cena letenek je sice mimořádně příznivá, nezapomeňte k ní ale připočítat také ostatní náklady jako například transfer z/na letiště, ubytování a stravování. Jak už jsme ale psali v úvodu, Bulharsko patří mezi levné destinace, na mnohém tak můžete ještě ušetřit.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking nebo využijte tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky BratislavaSofiaBratislava v termínu 14. až 16. února (pátek až neděle) můžete zarezervovat na stránkách společnosti WizzAir. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte pozdním příletům a dobře naplánujte transfery z/na letiště.

 

Bulharsko, Sofie akční letenky na Valentýna
Letenky do Sofie na Valentýna
Sofie z Bratislavy na valentýnský víkend za 760 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!