Do Albánie míří náš dnešní druhý tip na levnou last minute dovolenou. Předem chci upozornit na hodnocení hotelu, které je pouze přijatelné. Proto si pečlivě přečtěte recenze a zvažte co z kritizovaného pro vás je a co není problém (část kritiky směřuje např. k nefunkční TV, opakující se snídaně atd., což člověk může vzhledem k ceně snadno tolerovat). I přes hodnocení jsem se rozhodl dovolenou zařadit, protože za cenu 6 tisíc, která zahrnuje letenky, hotel, transféry, All Inclusive a služby delegáta, jde pořád o velice dobrou nabídku.

 

Dovolenou můžete zakoupit zde >>

 

1

 

SLEVA 75% Albánie na 8 dní s All Inclusive za 6000Kč (odlet Praha)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!