Dnešní první tip na last minute dovolenou je orpavdu skvělý a doporučoval bych s nákupem dlouho neváhat – nebude mít dlouhého trvání. Pokud bych neměl práci s Levnocestováním, tak letím také a to se zaměřuji na individuální  turistiku :). Odlet je z Prahy a je klasicky přes CK – tedy máte v ceně letenky, hotel, transféry a delegáta. Zvlášt za zmínku stojí výborné hodnocení hotelu. Za ty peníze myslím, že je to opravdu dobrá nabídka.

 

Doporučoval bych ale na několik dní půjčit automobil a Krétu si projet, byla by opravdu škoda poznat z ní jen okolí hotelu. Pokud už si automobil z finančních důvodů nebo jiných půjčit nechcete, zapůjčte si alespon kolo, nebo prozkoumejte možnosti autobusové dopravy na mapy.levnocestovani.cz Časy berte spíš orientačně a je lepší na autobusy zamávat, jinak také mohou projet bez povšimnutí :).

 

Dovolenou zakoupíte velice jednoduše zde:

Hotel Evilion na 12 dní za 7990 Kč >>

Termín: 12.7. – 23.7.

 

Kréta na last minute

 

 

 

SLEVA 64%! Kréta na 12 dní za 6990Kč ve výborně hodnoceném hotelu.

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!