Situace u last minute dovolených přes CK je v polovině srpna dosti bídná a levnocestování nepřeje. Když už je něco levného, tak je to tak nekvalitní, že vám to nemůžeme doporučit. Proto jsem rád, že jsme pro vás po hoodně dlouhém pátrání nalezli last minute dovolenou do Kalábrie s All Inclusive za 11 tisíc v dobře hodnoceném hotelu. Odlet je zítra z Prahy či Brna a v ceně jsou letenky, hotel, transféry, All Inclusive a sluižby delegáta.

 

Dovolenou můžete zakoupit zde >>

 

Kalábrie na last minute

 

 

SLEVA 62%: Itálie (Kalábrie) na 8 dní s All Inclusive za 11000Kč!

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *