Skvělá nabídka na last minute dovolenou se objevila na TravelPortálu. 12 dní na krásné Krétě za 6990Kč, je vážně dobrá nabídka. Hotel má navíc výbornéí hodnocení. Trochu podivně (i pro mě) mohou působit poplatky za transfér, ale na můj dotaz zodpověděli, že jde o individuální dopravu, pokud byste si např. chtěli půjčit na letišti auto (rozhodně si to nekupujte, stačí použít místní autobusy za desetinu ceny). V ceně tak jsou letenky, transfér z/na hotel, hotel na 12 dní a služby delegáta. Dle mého to vypadá velice dobře.

 

Zájezd můžete nakoupit zde >>

 

1

 

 

SLEVA 61! Kréta na 12 dní za 6990Kč (odlet Praha)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!