Využijte akční nabídky letecké společnosti Vueling a zpříjemněte si začátek roku 2022! Španělská nízkonákladovka Vueling nabízí slevu 22 % na letenky s odletem v termínech mezi 10.1. 2022 – 28.2.2022. Akce má omezenou platnost a letenky je tak nutné zakoupit nejpozději do zítřejší půlnoci. Při nákupu letenek na webových stránkách společnosti nebo v aplikaci stačí jednoduše zadat slevový kód FLY22. Sleva se odečte z celkové částky. Z Prahy si s touto leteckou společností můžete za výhodné ceny zaletět například do Barcelony nebo Florencie. 

INFO KE KORONAVIRU: Podmínky pro cestování se neustále mění, a tak vám doporučujeme sledovat stránky Ministerstva zahraničních věcí. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete být na svých cestách nezávislí na veřejné dopravě, doporučujeme vám zapůjčit si vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Akční letenky s odletem v termínu mezi 10.1. 2022 a 28.2.2022 rezervujte na  oficiálních stránkách letecké společnosti Vueling. 

Sleva 22% na všechny letenky od Vuelingu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!