Před pár dny jsme upozorňovali na levné červencové letenky do Skotska, nyní se akční termíny objevily i na srpen. Cena zpátečních letenek je navíc o několik desetikorun levnější, na námi vybraný termín vás vyjdou na 938 Kč. Na poznání krásného Edinburghu a jeho okolí budete mít celý týden. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí, že Spojené království od 8. června zavádí povinnou karanténu po příjezdu, při návratu do ČR pak musíte předložit negativní test. Pokud ale nepřijde velký výkyv, dá se očekávat, že i tyto podmínky se budou dál rozvolňovat.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

 

Před cestou doporučujeme nezapomenout na sjednání cestovního pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností online naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. I přesto před nákupem letenek raději propočítejte náklady na celou cestu. Nezapomeňte na výše zmíněné pojištění, dopravu z/na letiště, ubytování a stravování. Skotsko obecně nepatří mezi ty nejlevnější destinace, je třeba s tím už předem raději počítat. Pokud se budete chtít podívat za hranice Edinburghu, auto je nejlepší si zamluvit předem přes RentalCars

 

Ubytování na vybraný termín vyhledávejte na Bookingu. Ještě o něco příznivější ceny pak můžete najít na Airbnb, když využijete tuto naši slevu na vaše první ubytování. Vzhledem k aktuální situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací ještě počkejte.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Praha–Edinburgh–Praha na termín 5. až 12. srpna rezervujte na stránkách Ryanair. Letenky můžete zakoupit také u ověřeného českého prodejce – bude to sice o pár korun dražší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky do Edinburghu
Levné letenky z Prahy do Skotska srpen 2020

Skotsko (Edinburgh) z Prahy o letních prázdninách za 938 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!