Rádi byste zažili podzim ve Skotsku? Se skvělou cenou přichází nízkonákladová letecká společnost Ryanair, se kterou se z Prahy můžete podívat do skotského Edinburghu. Zpáteční letenky z Prahy pořídíte za cenu 518 Kč na víkendový termín 12.11. – 14.11. 2021. Pokud využijete této nabídky, Edinburgh navštívíte pouze na otočku. Přílet do této skotské metropole je v pátek v pozdních večerních hodinách a odlet v neděli brzy ráno. Na objevování a návštěvu zajímavých míst vám tak zbývá celá sobota. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy do Skotska najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 4.10.  cestující s ukončeným očkováním, nemusí absolvovat před cestou do UK test a po příjezdu do UK pro ně platí stejná pravidla jako pro očkované Brity – tj. objednat si před cestou PCR test na 2. den po příjezdu do UK a vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní cestující však nemusejí do karantény, ani se objednávat test na den 8. Naopak cestující bez plného očkování musí i po 4.10. nadále absolvovat předodletový test v zemi původu, vyplnit příjezdový formulář a před cestou objednat a zaplatit PCR testy v UK na 2. a 8. den po příjezdu a držet 10denní karanténu (s možností absolvovat za příplatek další PCR test 5. den, který, pokud je negativní, ukončí karanténu). Doporučujeme vám sledovat aktuální podmínky pro vycestování do Spojeného království na tomto odkaze.

<

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>

Odlet a přílet je z výborně dostupné Prahy. I přesto před nákupem letenek raději propočítejte náklady na celou dovolenou. Nezapomeňte na výše zmíněné cestovní pojištění, dopravu z/na letiště, ubytování a stravování. Skotsko obecně nepatří mezi ty nejlevnější destinace, počítejte s tím raději předem. 

Ubytování ve Skotsku můžete vybrat a rezervovat na Booking. Cenově ještě o něco výhodněji vás pak může vyjít ubytování přes Airbnb

Letenky na trase Praha–Edinburgh–Praha, například na termín 12.11. – 14.11.2021, rezervujte na stránkách Ryanair.

 
Skotsko (Edinburgh) z Prahy na víkend za 518 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *