Skotsko (Edinburgh) z Wroclavi či Katovic za 475Kč! (letenky tam i zpět)

Skotsko (Edinburgh) z Wroclavi či Katovic za 475Kč! (letenky tam i zpět)

Pokud vás nezaujaly levné letenky do Edinburghu z Prahy, mohly by vás zaujmout levné letenky z Wroclavi nebo Katovic za 78 zlotých, tedy zhruba 475Kč. V ceně máte letenky tam i zpět a všechny poplatky. Edinburgh je dle mého jedno z nejkrásnějších měst Evropy, které mohu z vlastní zkušenosti doporučit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

<

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady. Skotsko není levnou destinací a letenky tak budou představovat jenom část nákladů. Ideální je jet ve 4 lidech, rozloží se tak náklady na auto a ušetříte i za ubytování (pokoje pro 4 lidi bývají při přepočtu na osobu levnější).

Nezapomente také na to, že se zde jezdí vlevo :). Auto si můžete půjčit přes RentalCars. Pokud nejste na řízení vlevo zvyklý, více bych vám doporučoval vzít auto s automatem.

Možností jak ušetřit je využít slevy 472 – 725Kč na první ubytování dražší jak zhruba 1500Kč (to nebude problém ? ), které může využít každý ve skupině. Dostanete se tak na rozumnější částky. Jídlo kupujte ve velkých supermarketech, kde jsou ceny přiměřené a dá se při vhodném výběru najíst za podobné částky, jako v ČR. Využít ale můžete i klasicky Booking. Pokud budete rezervovat přes Booking, přes tento odkaz získáte 10% slevu.

Letenky z Katovic nebo Wroclavi do Edinburghu a zpět nakupujte přímo na webu Ryanair.com. Pro názornost jsem vybral termín 19. – 24. listopad při odletu z Katovic a 29. říjen – 2. listopad při odletu z Wroclavi. Je jich ale více.