Po delší době jsou opět k dostání výhodné letenky z Prahy do Edinburghu. Edinburgh je dle mého jedno z nejkrásnějších měst Evropy, které mohu z vlastní zkušenosti doporučit k návštěvě. Stejně jako celé Skotsko, které za to určitě stojí. Já pro názornost vybral tentokrát víkend, ale počítejte s tím, že tak budete mít na prohlídku velmi málo času – přílet je v sobotu v 18:45, odlet v neděli ve 14:25. Je to tak na večerní procházku a dopolední prohlídku města. Někdo ale jinak než na víkendy jet nemůže a i krátký výlet je lepší, než žádný :). Zvolit si ale můžete i delší termíny. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady. Skotsko není levnou destinací a letenky tak budou představovat jenom část nákladů.

 

Pokud byste jeli na delší termín, nezapomente také na to, že se zde jezdí vlevo :). Auto si můžete půjčit přes RentalCars.

 

Ušetřit můžete využitím slevy 725Kč na první ubytování přes Airbnb dražší než 1500Kč (to nebude problém 🙂 ), které může využít každý ve skupině. Také jsme toho využívali, dostanete se tak na rozumnější částky. Jídlo kupujte ve velkých supermarketech, kde jsou ceny přiměřené a dá se při vhodném výběru najíst za podobné částky, jako v ČR. Využít ale můžete i klasicky Booking, všechny hotely na toto datum naleznete zde.

 

 

Letenky Praha – Edinburgh – Praha za zakupujte přímo na webu Ryanair.com na datum  2. – 3. června.

 

Letenky do Skotska
Letenky do Skotska
Skotsko (Edinburgh) z Prahy na víkend za 1418Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!