Levných letenek od Ryanairu z Prahy můžete využít k návštěvě Skotska. Edinburgh je dle mého jedno z nejkrásnějších měst Evropy, které mohu z vlastní zkušenosti doporučit. V případě zájmu si pospěšte s nákupem, v tuto chvíli je k dispozici celá řada termínů vč. prodloužených víkendů, ale rychle to mizí. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady. Skotsko není levnou destinací a letenky tak budou představovat jenom část nákladů. Ideální je jet ve 4 lidech, rozloží se tak náklady na auto a ušetříte i za ubytování (pokoje pro 4 lidi bývají při přepočtu na osobu levnější).

 

Nezapomente také na to, že se zde jezdí vlevo :). Auto si můžete půjčit přes RentalCars.

 

Možností jak ušetřit je využít slevy 472 – 725Kč na první ubytování dražší jak zhruba 1500Kč (to nebude problém ? ), které může využít každý ve skupině. Dostanete se tak na rozumnější částky. Jídlo kupujte ve velkých supermarketech, kde jsou ceny přiměřené a dá se při vhodném výběru najíst za podobné částky, jako v ČR. Využít ale můžete i klasicky Booking.

 

 

Letenky Praha – Edinburgh – Praha za 878Kč zakupujte přímo na webu Ryanair.com. Já zvolil pro názornost datum  2. – 4. listopadu, ale k dispozici je více možností.

 

Letenky do Edinburghu
Letenky do Edinburghu

 

Skotsko (Edinburgh) z Prahy i na prodloužený víkend za 878Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!