Levných letenek od Ryanairu z Prahy můžete využít k návštěvě Skotska. Edinburgh je dle mého jedno z nejkrásnějších měst Evropy, které mohu z vlastní zkušenosti doporučit. V případě zájmu si pospěšte s nákupem, v tuto chvíli je k dispozici celá řada termínů vč. prodloužených víkendů, ale rychle to mizí. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady. Skotsko není levnou destinací a letenky tak budou představovat jenom část nákladů. Ideální je jet ve 4 lidech, rozloží se tak náklady na auto a ušetříte i za ubytování (pokoje pro 4 lidi bývají při přepočtu na osobu levnější).

 

Nezapomente také na to, že se zde jezdí vlevo :). Auto si můžete půjčit přes RentalCars.

 

Možností jak ušetřit je využít slevy 472 – 725Kč na první ubytování dražší jak zhruba 1500Kč (to nebude problém 🙂 ), které může využít každý ve skupině. Dostanete se tak na rozumnější částky. Jídlo kupujte ve velkých supermarketech, kde jsou ceny přiměřené a dá se při vhodném výběru najíst za podobné částky, jako v ČR. Využít ale můžete i klasicky Booking.

 

 

Letenky Praha – Edinburgh – Praha za 878Kč zakupujte přímo na webu Ryanair.com. Já zvolil pro názornost datum  2. – 4. listopadu, ale k dispozici je více možností.

 

Letenky do Edinburghu
Letenky do Edinburghu

 

Skotsko (Edinburgh) z Prahy i na prodloužený víkend za 878Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!