Mega akce společnosti Ryanair, kdy zlevnil letenky na většině svých tras, můžete využít i k návštěvě Skotska. Edinburgh je dle mého jedno z nejkrásnějších měst Evropy, které mohu z vlastní zkušenosti doporučit. V případě zájmu si pospěšte s nákupem, v tuto chvíli je k dispozici celá řada termínů vč. prodloužených víkendů, ale rychle to mizí. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady. Skotsko není levnou destinací a letenky tak budou představovat jenom část nákladů. Ideální je jet ve 4 lidech, rozloží se tak náklady na auto a ušetříte i za ubytování (pokoje pro 4 lidi bývají při přepočtu na osobu levnější).

 

Nezapomente také na to, že se zde jezdí vlevo :). Auto si můžete půjčit přes RentalCars.

 

Možností jak ušetřit je využít slevy 725Kč na první ubytování dražší jak 1900Kč (to nebude problém ? ), které může využít každý ve skupině. Dostanete se tak na rozumnější částky. Jídlo kupujte ve velkých supermarketech, kde jsou ceny přiměřené a dá se při vhodném výběru najíst za podobné částky, jako v ČR.

 

 

Letenky Praha – Edinburgh – Praha za 1374Kč zakupujte přímo na webu Ryanair.com. Já zvolil pro názornost datum 2. – 5. prosince, ale k dispozici je celá řada datumů v listopadu a prosinci.

 

 

Letenky z Prahy do Skotska
Letenky z Prahy do Skotska

 

 

Skotsko (Edinburgh) z Prahy i na prodloužený víkend za 1374Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *