Pokud ještě stále nemáte plán na Silvestra a hledáte něco originálního, mohly by vás zaujmout letenky z Prahy do Florencie za 109€, tedy cca 2840Kč. Zajímavostí na těchto letenkách je to, že jde o mimořádný spoj – Vueling létá trasu Praha/ Florencie/Praha pouze na přelomu roku. Florencie je krásné město, odkud můžete podniknout i výlety do Pisy (vlakem za cca 9€), nebo do Benátek.  Zvlášt bych vám doporučoval jít slavit na náměstí Piazzale Michelangelo, odkud je nádherný výhled na celou Florencii.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek věnujte zvýšenou pozornost ceně ubytování, během Silvestra bývá dosti vysoká a je s tím nutné počítat.

 

Letenky Praha – Florencie – Praha za 2840Kč zarezervujte na 109€ přímo na webu vueling.com

 

1

 

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Ušetřit můžete využítím 600Kč slevy na vaše první ubytování a následným ubytováním přes AirBnb. Zvlášt, pokud pojedete ve více lidech.

 

 

Silvestr ve Florencii z Prahy za 2840Kč!
Štítky:        

1 komentář u „Silvestr ve Florencii z Prahy za 2840Kč!

 • 19.12.2016 (11:15)
  Trvalý odkaz

  Ono je to složitější.

  1/ Poptávka po Silvestrovksých termínech je obrovská, ceny jsou všeobecně vysoko a zkrátka musím vybírat z toho, co je k dispozici.

  2/ Ne všichni čtenáři jdou po nízké ceně a do Florencie se takhle snadno po zbytek roku nedostanete.

  3/ Dá se dostat i na rozumnou cenu ubytování přes AirBnb, ale ve větších skupinách. A zase nechci dávat Florencii na Silvestra za 4K, když vás pojede 10.

  Já zrovna tohle déle zvažoval, ale nakonec jsem se rozhodl to zveřejnit s upozorněním na cenu ubytování. Každý si to tak může rozhodnout sám.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!