Kromě Londýna a Dublinu můžete nezapomenutelný Silvestr strávit také v dánské Kodani s pivem Carlsberg v ruce. Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní seženete za 1 208 Kč, což je vzhledem k termínu výborná částka. Na cestu se vydáte 31. prosince brzy ráno, 1. ledna po poledni se budete vracet. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Dánska přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Při krátkém výletu po Evropě stačí kartička pojištěnce, se kterou máte nárok na ošetření jako obyvatelé daného státu. To však znamená, že pokud oni za vyšetření platí, vy budete také. Z toho důvodu se do většiny destinací vyplatí sjednání pojištění, online srovnání proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek si i přesto raději nezapomeňte propočítat náklady na celou cestu. Skandinávie obecně nepatří mezi levné destinace, počítejte s vyššími cenami za ubytování, dopravu i stravu. Na druhou stranu jde o krátký výlet, náklady tak nebudou takové.

 

Pokud neplánujete celou noc strávit venku oslavami, ubytování můžete vyhledávat přes Booking. Alternativně je možné zaregistrovat se na Airbnb přes tento odkaz pro získání slevy na první rezervaci a následně si ubytování hledat na této stránce.

 

 

Letenky Praha–Kodaň–Praha na termín 31. prosince až 1. ledna zakoupíte na stránkách Ryanair. Letenky můžete koupit i u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

kodaň akční letenky na Silvestr
Levné letenky do Kodaně na Silvestr
Silvestr v Kodani z Prahy za 1208 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!