Pokud vám každoroční oslavy konce roku už připadají stereotypní, vyrazte do zahraničí! Letenky za dobrou cenu aktuálně koupíte u aerolinky Ryanair. Na cestu vyrazíte 31. prosince brzy ráno, oslavíte Silvestr a 1. ledna po poledni se vrátíte zase domů. A kde že vstoupíte do Nového roku? V Dublinu s proslulými irskými hospodami. Toto je tip na individuální cestování, dáváte-li přednost turistice s cestovní kanceláří, zájezdy do Irska najdete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, praktické tipy najdete v našem podrobném průvodci zde >>.

 

Cestovní pojištění pro cesty po EU sice není nutností, rozhodně se však neztratí. I vzhledem k tomu, že stojí pár korun na den, ho vždy raději doporučujeme vyřídit. Srovnání dostupných pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet je z výborně dostupné Prahy. Irsko však nepatří mezi nejlevnější destinace, proto si ještě před nákupem letenek nezapomeňte propočítat přibližné výdaje na celou cestu. Myslete na dopravu z/na letiště, ubytování, stravování i alkohol.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnB. Ubytování si zamluvte co nejdřív, o Silvestru bývá vyprodáno.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky PrahaDublinPraha na termín 31. prosince až 1. ledna můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně letenky zakupte u českého prodejce. Cena je sice o něco málo vyšší, ale máte vše v češtině a pár korunami také přispějete na provoz tohoto webu. 

 

Letenky Dublin
Letenky Dublin
Silvestr v Dublinu z Prahy za 1475 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!