Pokud vám každoroční oslavy konce roku už připadají stereotypní, vyrazte do zahraničí! Letenky za dobrou cenu aktuálně koupíte u aerolinky Ryanair. Na cestu vyrazíte 31. prosince brzy ráno, oslavíte Silvestr a 1. ledna po poledni se vrátíte zase domů. A kde že vstoupíte do Nového roku? V Dublinu s proslulými irskými hospodami. Toto je tip na individuální cestování, dáváte-li přednost turistice s cestovní kanceláří, zájezdy do Irska najdete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, praktické tipy najdete v našem podrobném průvodci zde >>.

 

Cestovní pojištění pro cesty po EU sice není nutností, rozhodně se však neztratí. I vzhledem k tomu, že stojí pár korun na den, ho vždy raději doporučujeme vyřídit. Srovnání dostupných pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet je z výborně dostupné Prahy. Irsko však nepatří mezi nejlevnější destinace, proto si ještě před nákupem letenek nezapomeňte propočítat přibližné výdaje na celou cestu. Myslete na dopravu z/na letiště, ubytování, stravování i alkohol.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnB. Ubytování si zamluvte co nejdřív, o Silvestru bývá vyprodáno.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky PrahaDublinPraha na termín 31. prosince až 1. ledna můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně letenky zakupte u českého prodejce. Cena je sice o něco málo vyšší, ale máte vše v češtině a pár korunami také přispějete na provoz tohoto webu. 

 

Letenky Dublin
Letenky Dublin
Silvestr v Dublinu z Prahy za 1475 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!