Velmi levných letenek z Brna můžete využít k oslavě Silvestra v Miláně. Mírnou nevýhodou je, že odlet je 30. prosince a přílet 2. ledna (31. 12. a 1.1. nejsou na této lince žádné lety). Na druhou stranu tak budete mít dostatek času na prohlídku a pokud budete chtít, můžete navštívit i nedaleké Benátky, Boloň, nebo Janov. V případě zájmu si velmi pospěšte s nákupem, levné letenky na Silvestra se rychle vyprodají.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem letenek si nezapomente spočítat všechny náklady, včetně dopravy na místě  a ubytování. Letenky budou představovat jenom část nákladů.

 

Ryanair létá do Milána, což může být zajímavý výlet sám o sobě. Vzhledem k tomu, že odlet je 2. ledna brzy ráno, doporučoval bych se poslední noc ubytovat přímo v Bergamu. Budete to mít mnohem pohodlnější. Pokud vám nevadí měnit hotely, tak cenově výhodněji může vycházet první noc přestat v Bergamu, noc z 31. 12. – 1. ledna strávit v Miláně a na poslední noc se opět přesunout do Bergama, odkud budete odlétat. Ale záleží samozřejmě na preferencích každého, já bych třeba z letiště zamířil do Verony a přespal tam, na Silvestr zůstal v Miláně a poslední noc bych strávil v Bergamu :).

 

Všechny hotely v Miláně na toto datum, naleznete zde >>

Ušetřit ještě více můžete využitím slevy 725Kč na první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Brno – Milán – Brno zakupte přímo na stránkách Ryanairu na datum 30. prosince – 2. ledna

 

Milán na Silvestra z Brna
Milán na Silvestra z Brna

 

 

 

 

 

 

 

Silvestr v Miláně z Brna za 518Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!