V nabídce Ryanairu se objevily velmi zajímavé letenky z Prahy do Dublinu přes Silvestra. Odlet je ideálně 31. prosince v poledne a návrat 1. ledna. Zvážil bych i variantu, kdy využijete víkendu a do Dublinu odletíte už v pátek, nebo sobotu – letenky vás pak vyjdou ještě levněji, ale budete mít víc času na prohlídku. Opět platí, že na Vánoce a Silvestra jsou letenky nejdražší v roce a tak vybíráme nejlevnější z drahých možností – pokud chcete Dublin navštívit levněji, tak v lednu jsou letenky i za polovic. Pokud chcete ale v Dublinu oslavit Silvestra, s nákupem si velmi pospěšte. Ta cena je skvělá a tu oslavu vám sám závidím :). Pokud se zdržíte déle než na jednu noc, inspirací vám může být cestopis naší čtenářky “Víkendový roadtrip po Irsku“, kterých bych doporučil i z vlastní zkušenosti – zvolili jsme při cestě po Irsku podobnou trasu. Detailního průvodce Dublinem naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady s cestou spojené. Irsko je poměrně drahou destinací. Pokud potřebujete co nejvíce ušetřit, je rozumné jet ve 4 a více lidech, vychází tak lépe ubytování i případný pronájem auta. Nakupovat se vyplatí ve velkých supermarketech.

 

Auto si můžete půjčit přes Rentalcars. Počítejte s tím, že se jezdí vlevo a lepší je tak automatická převodovka. Alternativou pro ty, co si nechtějí půjčovat auto, mohou být organizované výlety z Dublinu na nejzajímavější místa.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. Ubytování bych řešil hned po letenkách, na Silvestra bude určitě v Dublinu plno lidí. Odolnější povahy to mohou vzít i nonstop, odlet je ve 12 a to znamená být tak v 10 ráno na letišti :).

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Praha – Dublin – Praha například v termínu 31. prosinec – 1. leden zakupte přímo na webu Ryanair.com.

Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce. Cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné Silvestrovské letenky z Prahy do Dublinu
Levné Silvestrovské letenky z Prahy do Dublinu
Silvestr v Irsku (Dublinu) z Prahy za 1950Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!