Proč si nezpříjemnit konec roku a začátek nového návštěvou cizí země? Skotsko je lokalita, která má opravdu hodně co nabídnout. Pyšní se například dokonalými sceneriemi, krajinami a dechberoucí přírodou. Také pokud jste fanoušky tajemných hradů a zámků, tady si přijdete na své. Odleťte slavit Silvestr do hlavního města tohoto britského klenotu a užijte si velkou slávu se vším všudy. Cena 1 620 Kč/osoba platí při nákupu letenek pro dvě osoby. Pokud vás poletí víc, daná částka bude ještě nižší, EasyJet totiž jeden manipulační poplatek rozpočítává mezi všechny cestující v jedné rezervaci. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

<

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. Lety do země mimo Schengenský prostor (POZOR, Velká Británie do zemí Schengenu nepatří) jsou vybavovány z Terminálu 1. Pokud nejste z Prahy nebo se v místní MHD nevyznáte, tak z hlavního nádraží odjíždí od 5:30 do 22:00 hodin každých 1530 minut nízkopodlažní autobusy. Zastávka leží jak před Terminálem 1, tak před Terminálem 2. Zavazadla jsou zdarma a jízdenku si můžete koupit u řidiče.

 

Před odletem určitě nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Jeho přehledné online srovnání naleznete na tomto odkaze. Také k celkové ceně nezapomeňte připočítat dopravu z/na letiště v Edinburghu.

 

Ubytování a jeho přehledné srovnání si můžete vyhledat například přes stránku Bookingkde naleznete hotely či ubytovny v konkrétní destinaci. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku AirBnb. Navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt.

 

 

Letenky pro dvě osoby na trase Praha–Edinburgh–Praha v termínu 31. 12. až 2. 1. (úterý až čtvrtek) zakoupíte na stránkách společnosti EasyJet. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce. Cena je sice o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky do Edinburghu
Levné letenky do Edinburghu
Silvestr v Edinburghu (Skotsko) z Prahy za 1620Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!