Silvestr v Edinburghu (Skotsko) z Prahy za 1620Kč! (letenky tam i zpět)

Silvestr v Edinburghu (Skotsko) z Prahy za 1620Kč! (letenky tam i zpět)

Proč si nezpříjemnit konec roku a začátek nového návštěvou cizí země? Skotsko je lokalita, která má opravdu hodně co nabídnout. Pyšní se například dokonalými sceneriemi, krajinami a dechberoucí přírodou. Také pokud jste fanoušky tajemných hradů a zámků, tady si přijdete na své. Odleťte slavit Silvestr do hlavního města tohoto britského klenotu a užijte si velkou slávu se vším všudy. Cena 1 620 Kč/osoba platí při nákupu letenek pro dvě osoby. Pokud vás poletí víc, daná částka bude ještě nižší, EasyJet totiž jeden manipulační poplatek rozpočítává mezi všechny cestující v jedné rezervaci. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska s cestovní kanceláří naleznete například zde.

<

Tip pro vás:Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročísttento podrobný návod>>.

Odlet je zpražského Letiště Václava Havla.Lety do země mimo Schengenský prostor (POZOR, Velká Británie do zemí Schengenu nepatří) jsou vybavovány zTerminálu 1.Pokud nejste z Prahy nebo se v místní MHD nevyznáte, tak z hlavního nádraží odjíždí od 5:30 do 22:00 hodin každých 1530 minut nízkopodlažní autobusy. Zastávka leží jak před Terminálem 1, tak před Terminálem 2. Zavazadla jsou zdarma a jízdenku si můžete koupit u řidiče.

Před odletem určitě nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Jeho přehledné online srovnánínaleznete na tomto odkaze. Také k celkové ceně nezapomeňte připočítat dopravu z/na letiště v Edinburghu.

Ubytování a jeho přehledné srovnání si můžete vyhledat například přes stránkuBooking,kde naleznete hotely či ubytovny v konkrétní destinaci. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránkuAirBnb. Navíc při registraci přestento odkazzískáte slevu na svůj první pobyt.

Letenky pro dvě osoby na trasePraha–Edinburgh–Prahav termínu 31. 12.2. 1.(úterý až čtvrtek) zakoupítena stránkách společnosti EasyJet. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce. Cena je sice o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Levné letenky do Edinburghu
Levné letenky do Edinburghu