Dnes přicházíme s tipem pro všechny nadšené cestovatele, kteří si svoji dovolenou rádi naplánují sami. V nabídce dopravce WizzAir se objevily levné letenky na trase Vídeň – Katánie, kde vás cesta tam i zpět vyjde na skvělých 440 Kč. My jsme pro pobyt na Sicílii vybrali termín 5.10. – 12.10.2021, ale pokud je pro vás týdenní dovolená moc, můžete za stejnou cenu vyrazit o dva dny později. Další termíny jsou k dispozici až do konce roku, za podobnou, nebo o trochu vyšší cenu. Co vidět a zažít si můžete přečíst v našem online průvodci Sicílií.  Pokud dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, můžete si je prohlédnout zde

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.Pro jednodušší cestování po Sicílii doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Sicílii můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Vídeň– Catania – Vídeň například v termínu 5.10. – 12.10. 2021, zakoupíte na stránkách WizzAir. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Sicílie z Vídně za 440 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!