Pouze pro pár nejrychlejších z vás máme tip na levné letenky z Prahy do Trapani! Cena je neuvěřitelných 895Kč za obě cesty a to včetně tax a letištních poplatků. Letenky jsou dostupné v termínu 14.10 – 21.10. 2021, na Sicílii tak strávíte celý týden. Pro váš pobyt rozhodně doporučujeme pronájem vozidla. Nebudete tak vázáni na časy hromadné dopravy a stihnete navštívit všechny turistické atraktivity. Co vidět a zažít si můžete přečíst v našem online průvodci Sicílií.  Pokud dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, můžete si je prohlédnout zde

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.Pro jednodušší cestování po Sicílii doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Sicílii můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Trapani–Praha například v termínu 14.10. – 21.10. 2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Sicílie z Prahy za 895 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *