Organizované pobyty nejsou nic pro vás a raději si svoji dovolenu plánujete sami? Pokud navíc pro cestování preferujete období mimo hlavní sezónu, mohly by se vám líbit akční letenky, které se právě objevily u leteckého dopravce WizzAir. Podívat se můžete na Sicílii a za zpáteční letenku z Prahy zaplatíte jen 676 Kč. Na tuto cenu se dostanete se členstvím ve WizzAir Discout Clubu například v termínu 17.10. – 24.10. 2022, ale i bez členství se jedná o super nákup. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Sicílií. Pokud byste na Sicílii letos rádi vyrazili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, organizované zájezdy od cestovních kanceláří si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Vstup do Itálie nepodléhá již žádným restrikcím. Není nutné prokazovat bezinfekčnost, ani vyplňovat příjezdový formulář. I nadále je však nutno dodržovat povinnost nošení respirátorů v prostředcích hromadní dopravy. Do října se však mohou pravidla i několikrát změnit, doporučujeme proto sledovat platná nařízení. Aktuální informace naleznete na webu MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost, případně hledáte další rady, určitě vám přijde vhod tento podrobný návod >> 

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> 

Pokud chcete krásy Sicílie objevovat nezávisle na hromadné dopravě, srovnání cen všech autopůjčoven najdete zde>>. Myslete také na to, že nákupem letenek vaše náklady nekončí. Nezapomeňte k ceně letenek připočítat letištní transfery, ubytování, stravování, případný pronájem auta a vstupy do památek. 

Ubytování na Sicílii můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking. 

Letenky na trase Praha – Palermo – Praha, např. v termínu 17.10. – 24.10. 2022, zakoupíte skrze stránky leteckého dopravce WizzAir >>

Sicílie z Prahy od 676 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!