Sicílie z Prahy o letních prázdninách za 1975 Kč! (letenky tam i zpět, přímý let)

Sicílie z Prahy o letních prázdninách za 1975 Kč! (letenky tam i zpět, přímý let)

Rádi byste během léta zavítali na největší italský ostrov, který je pověstný svým průzračným mořem, rozmanitou a bohatou přírodou, ale i městy plnými historie? Pak byste si určitě neměli nechat uniknout akční letenky společnosti Ryanair, které vás v srpnovém termínu zanesou na Sicílii již za 1975 Kč, a to s odletem z Prahy. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Sicílii s cestovní kanceláří naleznete zde. Aby vám na dovolené nic neuniklo, nechte se inspirovat v našem podrobném průvodci zdarma.

INFO KE KORONAVIRU: S aktuální platností je při cestě na Sicílii nutné prokázání negativním PCR testem, který nesmí být starší než 48 hodin. Dále se před odletem musíte zaregistrovat na této stránce. Do odletu však stále zbývá několik měsíců, proto sledujte aktuální dění, situace se může stále změnit.

<

Tip pro vás: S individuální turistikou nemáte zkušenosti? Nevadí! Náš podrobný návod vám s tím lehce poradí!

K ceně letenek nezapomeňte připočítat i další náklady na dovolenou, a to kupříkladu letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, na které byste určitě neměli zapomenout. Přehledné online srovnání cestovního pojištění si můžete prohlédnout zde >>

Ubytování si můžete zařídit tradičně přes Booking, doporučujeme však s ohledem na aktuální situaci vybírat ubytování s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb.

Letenky Praha – Trapani – Praha v termínu 17. – 24. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky si můžete alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Akční letenky na Sicílii s odletem z Prahy