V srpnu můžete podniknout výlet na italskou Sicílii. Poletíte přímým letem z Prahy, vaším cílem se stane město Katánie. Cena zpátečních letenek začíná na 1 868 Kč se členstvím Wizzair, které se ale obvykle vyplatí už při cestě v páru. Pokud plánujete služby aerolinky Wizzair využít vícekrát, pak nad členstvím zauvažujte určitě. Letenky se ale vyplatí i bez členství Wizzair. Pokud vám nevyhovuje srpnový termín nebo chcete delší dovolenou, dají se najít termíny jen o pár set dražší. Před odletem si pročtěte informace v online průvodci po Sicílii, který vám usnadní plánování. Zájezdy na tento italský ostrov přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU:  Pro vstup do Itálie aktuálně potřebujete negativní PCR nebo antigenní test ne starší než 48 hodin, výjimku mají očkovaní.  Do léta daleko, sledujte aktuální informace.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, koukněte na článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Před cestou doporučujeme uzavřít cestovní pojištění. Po EU sice můžete cestovat pouze s kartičkou pojištěnce, ošetření bez nutnosti finanční spoluúčasti vám ale zaručí pouze cestovní pojištění. Online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>. 

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před zakoupením letenek si i přesto nezapomeňte propočítat všechny náklady na celou dovolenou. Pokud si ostrov budete chtít projet (což určitě doporučujeme), auto si můžete rezervovat předem zde.

 

Všechna dostupná ubytování najdete na Bookingu. Využít můžete také tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb.

 

 

Letenky Praha–Catania (Sicílie)–Praha například na termín 26. až 28. srpna rezervujte na stránkách Wizzair. Alternativně můžete letenky zakoupit také u českého prodejce, cena je o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale vy  získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky srpen 2021 na sicílii
Levné letenky na Sicílii z Prahy, Wizzair
Sicílie z Prahy o letních prázdninách od 1868 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *