Pomerančové plantáže, špičková gastronomie, úzké uličky s atmosférou mafiánských gangsterek, nebo rozmanitá příroda v čele s tajemnou sopkou Etnou. To a mnohem více nabízí největší ostrov Středozemního moře, italská Sicílie. Využijte dnešní akce a vydejte se na cestu za dobrodružstvím! S naší prázdninovou nabídkou vás zpáteční letenka z Prahy ve vybraných termínech vyjde na 1678 Kč za cestu tam i zpět.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. Podrobné informace naleznete v našem cestovatelském semaforu.

TIP PRO VÁS: Před odletem si nezapomeňte propočítat veškeré náklady. Do rozpočtu je nutné zahrnout transfer z/na letiště v Praze i Trapani, pojištění, stravu, cenu za ubytování, vstupné za památky a MHD na místě. Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Nenechte nic náhodě a před cestou si určitě nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Akční letenky z Prahy do Trapani o letních prázdninách zakoupíte zde.

Sicílie z Prahy na prodloužený víkend o letních prázdninách za 1678 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!