Sicílie v červenci na 5 dní za 3780Kč! (letenky + skvěle hodnocené ubytování)

Sicílie v červenci na 5 dní za 3780Kč! (letenky + skvěle hodnocené ubytování)

Pokud již hledáte program na období letních prázdnin, mohl by vás zaujmout tento tip do města Trapani na západním pobřeží Sicilie. Cena 3750Kč zahrnuje jak letenku tam i zpět, tak fantasticky hodnocené ubytování. Nicméně bych více doporučoval využít Trapani jen jako výchozí bod k dalším výletům, např. do historického města Erice, nedaleký ostrov Faviana, či do národního parku Zingaro. Sicílie toho má hodně co nabídnout, ale samotné město Trapani projdete za několik hodin a pak už zbyde jen hluk a špína :). Ubytování si svým plánům uzpůsobte.

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

Možných termínů je více, vyhledat si je můžete přímo na stránkách Ryanair.com. Já pro názornost zvolil datum 24. – 28. července, protože vychází nejvýhodněji.

Cena je konečná a zahrnuje veškeré poplatky. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla: velké 55 x 40 x 20cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20cm. Jako vždy platí, že ceny letenek s obsazeností letadla stoupají. Uvedená cena platí v době sepsání článku (27.1. 22:00).

Všechny hotely v Trapani na tento datum, srovnané dle ceny za dvě osoby, naleznete zde >>

Doporučoval bych Ciuri Home, které je fantasticky hodnoceno, má skvělou polohu a stojí pouze 1890Kč/os/5 dní. Rezervovat ho můžete zde >>

Nejlevnější varianta má společnou koupelnu, což by někomu mohlo vadit a tak na to raději upozornuji. Ušetřit ještě více a zároven mít vlastní koupelnu lze i tak, že si vezmete 4-lůžkový pokoj. Tato volba je už na rozpočtu a preferencích každého.

Foto mauro