Sestavte si dovolenou na italských ostrovech podle svých představ a nečekejte na nabídky cestovních kanceláří! Sicílie i Sardinie si říkají o návštěvu, protože nabízí řadu památek i nádherné pláže. Díky akčním letenkám aerolinky Smartwings z Prahy se na Sicílii či Sardinii dopravíte přímým letem už za výborných 1 990 Kč včetně odbaveného zavazadla. Pokud rozumně vyberete ubytování, velmi pravděpodobně se dostanete na nižší částku než u zájezdu s cestovní kanceláří. Před cestou nahlédněte do našich průvodců zdarma: Sicílie a Sardinie. Veškeré zájezdy na tyto italské ostrovy případně naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud zatím nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlétat budete z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek i přesto nezapomeňte provést celkovou kalkulaci dovolené. Započtěte tedy cestu na/z letiště na místě, ubytování a náklady na cestovní pojištění. Auto si můžete pronajmout přes stránku Rentalcars. Pronájem vlastního vozu vám u obou destinací vřele doporučujeme, protože tak z krás ostrova poznáte maximum.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking. Alternativě můžete využít naši slevu na první ubytování rezervované přes stránky Airbnb.

 

 

Letenky na trasu PrahaSicílie (Catania)–Praha v termínu 18. až 25. září zarezervujte zde >>

 

Letenky na trasu PrahaSardinie (Cagliari)–Praha v termínu 19. až 26. září zarezervujte zde >>

 

Letenky Sicílie, Sardinie
Letenky Sicílie, Sardinie
Sicílie či Sardinie z Prahy za 1990 Kč! (letenky tam i zpět, včetně odbaveného zavazadla)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!