Levných letenek do Palerma za 500Kč využijeme k našemu dnešnímu prvnímu levnocestovatelskému tipu. Spojil jsem je pro názornost s výborně hodnoceným ubytováním v Palermu, ale berte to spíš jako inspiraci a naplánujte si tedy ubytování dle svých preferencí. Průvodce po Sicílii, naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Sicílii naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete se společností Flixbus, nebo ještě lépe vlastním automobilem. Auto si můžete případně půjčit přes Rentalcars přímo na letišti.

 

Před nákupem čehokoliv nezapomeňte spočítat všechny náklady, v tomto případě zejména cestu z/na letiště a případný pronájem automobilu.

 

Všechny hotely na toto datum naleznete zde. Já pro názornost vybral tento apartmán, zejména pro nízkou cenu a polohu (vyberte si ale dle svých preferencí, někomu nemusí vyhovovat sdílená koupelna). Pokud zarezervujete pobyt na Bookingu přes tento odkaz, získáte 10% slevu. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

 

Letenky rezervujte na trase Nuremberg – PalermoNuremberg přímo u dopravce Ryanair.com za 19,6€ na 11. – 18. ledna. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky na Sicílii
Letenky na Sicílii
Sicílie na 8 dní se snídaní za 2730Kč! (letenky + výborně hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!