Levných letenek do Palerma využijeme k našemu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Jejich výhodou není jen nízká cena (letenka tam i zpět vás vyjde na 470Kč), ale i to, že jde o prodloužený víkend pátek – pondělí (zvolit za stejnou cenu ale můžete i 8-denní termín). I s ubytováním a snídaní se tak vejdete do 1390Kč. Průvodce po Sicílii, naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Sicílii naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Wroclavi. Doporučoval bych si udělat čas i na její prohlídku, stojí za to.

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte propočítat všechny náklady (cesta z/ na letiště ve Wroclavi, doprava na místě).  Všechny hotely na toto datum naleznete zde. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Já pro názornost vybral toto ubytování, zejména pro nízkou cenu, hodnocení a snídani.

 

 

Letenky Wroclav – Palermo – Wroclav za 78 zlotých (cca 470Kč) zaezervujte přímo na webu Ryanair.com na datum 24. – 27. listopadu. Alternativně můžete letenky zakoupit zde přes českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale záskáte podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky na Sicílii
Letenky na Sicílii

 

 

 

 

Sicílie na 4 dny v prodlouženém víkendu za 1390Kč! (letenky + skvěle hodnocené ubytování + snídaně)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!