Levných letenek do Palerma za cca 850Kč využijeme k našemu dnešnímu druhému levnocestovatelskému tipu. Spojil jsem je pro názornost s hotelem v Palermu, ale berte to spíš jako inspiraci a naplánujte si tedy ubytování dle svých preferencí. Na nejnižší cenu dosáhnete v případě ubytování pro 4 osoby, ale i pokud byste jeli ve dvou, cena se zvýší jen o několik stokorun. Průvodce po Sicílii, naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Sicílii naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete se společností Flixbus, nebo ještě lépe vlastním automobilem. Auto si můžete případně půjčit přes Rentalcars přímo na letišti.

 

Před nákupem čehokoliv nezapomeňte spočítat všechny náklady, v tomto případě zejména cestu z/na letiště a případný pronájem automobilu.

 

Všechny hotely na toto datum naleznete zde. Já pro názornost vybral tento apartmán, zejména pro nízkou cenu a polohu. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. U bookingu věnujte zvýšenou pozornost poplatkům za úklid, které nejsou někdy uvedeny v základní ceně. Já je do kalkulace započítal.

 

 

Letenky rezervujte na trase Nuremberg – PalermoNuremberg přímo u dopravce Ryanair.com za 33,3€ na 14. – 17. prosince. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky na Sicílii
Letenky na Sicílii

 

 

 

 

Sicílie na 4 dny v prodlouženém víkendu pro partu či rodinu za 1420Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!