Akčních last-minute letenek od Čedoku využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu z Prahy. I když je součástí tipu hotel přímo v Catanii, do které přiletíte, více bych vám doporučoval půjčení auta/motorek/kol a Sicílii si projet. Případně můžete hotel využít jako “základnu” k dalším výletům, to už je na preferencích každého čtenáře. Důkladného průvodce po Sicílii, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Letenky Praha – Catania – Praha za 2990Kč zakupte přímo na stránkách Čedoku zde >>

 

Jde o charterové letenky, tedy máte v ceně krom příručního i odbavené zavazadlo do 15kg. Další letenky přidáte do objednávky přes “Přidat pokoj” :). Vždy kupujete najednou let tam i zpět a berte v potaz, že jde jen o několik letenek, tedy kupujte “všechny pokoje” najednou :). Odlet z Prahy je ve 12:40, odlet ze Sicílie v 15:40.

 

Mal

 

 

Všechny hotely v Catanii na toto datum, naleznete zde >>

 

Dobře v poměru cena/kvalita vypadá např. ubytování Rickhouse, nabízející dobře hodnocené ubytování v centru za cenu 6621Kč/2 osoby/8 dní. Zarezervovat ho můžete zde >>

 

Mal

 

 

Jak jsem ale už zvažoval výše, využít můžete pouze letenky, půjčit si auto/motorky/kola a Sicílii si projet s tím, že ubytování budete brát při cestě. Určitě je to velmi dobrá alternativa, kterou bych sám osobně volil. Ale záleží na každém, někdo si může vybrat z nedalekých letovisek a celou dovolenou strávit na pláži.

 

 

 

 

Sicílie z Prahy na 8 dní za 6330Kč! (letenky + hotel)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!