Sicílie z Prahy na 8 dní za 6330Kč! (letenky + hotel)

Sicílie z Prahy na 8 dní za 6330Kč! (letenky + hotel)

Akčních last-minute letenek od Čedoku využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu z Prahy. I když je součástí tipu hotel přímo v Catanii, do které přiletíte, více bych vám doporučoval půjčení auta/motorek/kol a Sicílii si projet. Případně můžete hotel využít jako „základnu“ k dalším výletům, to už je na preferencích každého čtenáře. Důkladného průvodce po Sicílii, naleznete zde.

<

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

Letenky Praha – Catania – Praha za 2990Kč zakupte přímo na stránkách Čedoku zde >>

Jde o charterové letenky, tedy máte v ceně krom příručního i odbavené zavazadlo do 15kg. Další letenky přidáte do objednávky přes „Přidat pokoj“ :). Vždy kupujete najednou let tam i zpět a berte v potaz, že jde jen o několik letenek, tedy kupujte „všechny pokoje“ najednou :). Odlet z Prahy je ve 12:40, odlet ze Sicílie v 15:40.

Mal

Všechny hotely v Catanii na toto datum, naleznete zde >>

Dobře v poměru cena/kvalita vypadá např. ubytování Rickhouse, nabízející dobře hodnocené ubytování v centru za cenu 6621Kč/2 osoby/8 dní. Zarezervovat ho můžete zde >>

Mal

Jak jsem ale už zvažoval výše, využít můžete pouze letenky, půjčit si auto/motorky/kola a Sicílii si projet s tím, že ubytování budete brát při cestě. Určitě je to velmi dobrá alternativa, kterou bych sám osobně volil. Ale záleží na každém, někdo si může vybrat z nedalekých letovisek a celou dovolenou strávit na pláži.