Krátce po poledni vám přinášíme nabídku akčních letenek, které vás tentokrát zavedou do exotického ráje! Jestliže jste tedy ještě nebyli na Seychelách či byste si tento zážitek rádi znovu zopakovali, využijte akčních letenek společnosti Etihad Airways a zakupte zpáteční letenky z Vídně za skvělých 12 890 Kč! Termíny jsou dostupné od října do prosince, takže věříme, že si vybere každý. Tato nabídka je pro individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří pak naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Důležité upozornění! Komerční lety na Seychely aktuálně stále fungují. Nicméně je pro české občany povinností absolvovat obě fáze očkování proti koronaviru. Proto je tento akční tip zejména informační, ale věříme, že v druhé polovině roku budou podmínky ohledně očkování a uvolňování opatření příznivější než teď. 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Před cestou si určitě nezapomeňte sjednat cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Do celkových nákladů se vám pak promítnou i letištní transfery, ubytování či stravování. Ačkoli doporučujeme pobývat zejména na hlavním ostrově, za návštěvu určitě stojí i ostrůvky Praslin a La Digue. V tomto případě však počítejte i s cenami lodních transferů. 

 

Ubytování si pak můžete zařídit klasicky přes Booking, dívejte se však po ubytování s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Vídeň – Mahe – Vídeň můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

Akční letenky na Seychely

 

 

Seychely z Vídně za 12 890 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!