Naplánujte si dovolenou snů na jednom z nejexotičtějších míst světa! Právě teď pořídíte zpáteční letenky na Seychely jen za 14 490 Kč. Tato cena je platná za zpáteční let s odletem z Vídně a na výběr je hned několik termínů v období od ledna do konce března následujícího roku. Seychely lákají nejen na jemný bílý písek, křišťálově průzračné moře a romantické zátoky, ale i treky v přírodě, či výrobnu rumu Takamaka, kterou můžete v rámci komentované prohlídky navštívit. Návštěva Seychel vás zaujala, ale cestování na vlastní pěst není to pravé? Zájezdy od CK najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Odlet je až příští rok a do té doby se podmínky pro vycestování mohou hned několikrát změnit. Podrobné informace proto hledejte na stránkách MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery na Seychelách, ubytování, dopravu do Vídně, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování na Seychelách můžete rezervovat na stránkách Booking.

Akční letenky na trase Vídeň – Mahe Island (Seychely) – Vídeň s odletem od ledna do března následujícího roku rezervujte na stránkách ověřeného českého prodejce >>

Seychely z Vídně z Vídně za 14490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!